Ivanka Trump

Ivanka Trump Profimedia.cz

Tohle má být čtyřicátnice se třemi dětmi? Ivanka Trump okouzlila ve žlutých minišatech, manžel se dmul pýchou

Nedávno jste měli možnost spatřit překrásnou Ivanku Trump (40) ve své zcela přirozené podobě během venčení pejska. Na trojnásobnou maminku, která už má navíc čtyřicítku za sebou, vypadala neuvěřitelně mladistvě. Není potom divu, že když ještě nahodí fazonu, je to vážně prvotřídní kočka!

Poznali byste krásnou Ivanku Trump (40)? Při venčení pejska s manželem vypadala pořád jako školačka

Její manžel Jared Kushner si může opravdu gratulovat. Jak je vidět podle jeho výrazu, skutečně byl pyšný jako páv, když si manželku vedl. Hrdě se usmíval na fotografy a přidržoval ji okolo pasu na důkaz, že patří pouze jemu. Dvojice společně vyrazila v poslední květnové pondělí na Memorial Day (Den obětí války) na večeři do jedné z restaurací v Miami na Floridě.

Pane jo, ta má kuráž! Ivana Trump ve zcela průhledných šatech vystoupila v taneční show

Dcera bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa a podnikatelky českého původu Ivany Trump zářila doslova jako sluníčko ve žlutých šatech, jejichž střih ještě podtrhl její dlouhé štíhlé nohy. V ruce pak třímala luxusní psaníčko připomínající knihu značky Olympia Le-Tan, jejichž kabelky se pochybují mezi 30 - 50 tisíci korunami. S ohledem na místo setkání stylově vybrala variantu s nápisem Miami. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků