Tom Parker s manželkou Kelsey

Tom Parker s manželkou Kelsey Profimedia.cz

Z toho puká srdce: Takhle reagovala dcera (2) slavného zpěváka (✝33), který nedávno podlehl rakovině, na tatínkovu fotku

Nedávno zesnulý zpěvák Tom Parker (✝33) po sobě zanechal krásnou manželku Kelsey a dvě děti. Aurelii, která tento měsíc oslaví třetí narozeniny, a dvacetiměsíčního Bodhiho.

Kelsey se nyní podělila o dojemné video, na němž je vidět její děti při návštěvě knihkupectví. V ruce mají Tomův memoár, který mu posmrtně vyšel.

Aurelia s úsměvem ukáže na polici s knihami, kde poznala tatínka, pak je dívenku vidět, jak se s knihou mazlí a vtiskne fotce zesnulého Parkera polibek. Sladký okamžik vás vezme za srdce.

„Výjimečný moment... Jsem pyšná, že jsem mohla vzít naše děti do knihkupectví, aby viděly Tomovu knihu. Tom si velmi přál, aby z ní byl bestseller, a já pevně doufám, že se to tento víkend podaří,“ popsala video Kelsey a přidala poděkování fanouškům za podporu a nákup knihy.

Kniha Hope mapuje Parkerův život od dob, kdy se začal věnovat zpěvu, až do posledních měsíců jeho života.

Vdova po zpěvákovi (✝33), který nedávno podlehl rakovině, popsala jeho poslední minuty: Bylo to krásné až do konce, říká

Člen skupiny Wanted zemřel 30. března. Prohrál boj s tumorem na mozku ve čtvrtém stadiu, který mu diagnostikovali v říjnu 2020. S nemocí se pral nesmírně statečně a do posledního dechu. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků