Mimořádný pár si žádá mimořádný dům...

Mimořádný pár si žádá mimořádný dům... Profimedia.cz

JLo a Ben Affleck našli vysněný dům: Za tento skvost zaplatili neskutečnou dardu, ale podívejte se dovnitř!

Nový život v novém domě, řekli si znovuobnovení snoubenci Jennifer Lopez (52) a Ben Affleck (49). A jak je vidět, po pár měsících hledání našli takový, který by odpovídal jejich představám. Ostatně si lze asi jen těžko představit někoho, komu by taková paráda za 60 miliónů dolarů (1,38 miliardy korun) byla málo. Jen se pojďte podívat, jak slavný páreček bude bydlet…

Honosné megasídlo s rozlohou téměř 2700 metrů čtverečních, které se rozkládají v rámci hlavní části budovy a dvou postranních domů pro hosty, v minulosti vlastnil například herec Danny DeVito nebo australský miliardář a bývalý snoubenec Mariah Carey James Packer.

Chtěli byste bydlet jako Mariah Carey? Tohle je její nové honosné sídlo za 135 miliónů

Nemovitost nabízí například sedm ložnic, kuchyni v mramoru se dvěma obrovskými ostrůvky, soukromý kinosál, vinný sklep nebo kuřáckou místnost. Pokud by to náhodou bylo Jennifer s Benem málo, mohou se chlubit ještě perličkou v podobě salónu krásy, kam vede výtah z hlavní místnosti v domě.

Adele a její přítel si koupili nové hnízdečko lásky. Cena megalomanského sídla vás položí

Pokud se pár rozhodne pozvat přátele, mohou využít obrovských parkovacích prostor či garáže pro osm vozidel. Rovněž venkovní bazén je dostatečně velký i na pořádnou zahradní party. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků