Paris Hilton s manželem a Nicky s těhotenským bříškem...

Paris Hilton s manželem a Nicky s těhotenským bříškem... Profimedia.cz

Sestry Hiltonovy zažívají úžasné časy: Konečně vdaná Paris vrká s manželem, Nicky brzy potřetí porodí

Zdá se, že i na Paris Hilton (41) se po nespočtu nezdařených vztahů nakonec usmálo štěstí a ona je až po uši zamilovaná do Cartera Reuma (41), kterého loni pojala za manžela. Paris se tak konečně usadila, a s mužem svých snů dokonce vstoupila do manželství. Pro oba čtyřicátníky to byla přitom první svatba. To její sestra Nicky (38) vede o poznání spořádanější život a se svým manželem Jamesem Rothschildem se brzy rozrostou už o třetího potomka.

Kdysi nezvládala ani běžné domácí práce: Nejsem blbá blondýna, jen to dobře hraji, říká Paris Hilton

Paris s Carterem odjeli na pár dní na Havaj, kde si na ostrově Maui užívají surfování a romantiku na pláži. Dvojice září štěstím, a tak se třeba i Paris rozhodne nebýt jen tetičkou a pořídit si s pohledným americkým spisovatelem a investorem vlastní rodinu.

Jako panenky Barbie! Sestry Hiltonovy si vyšly do společnosti a přítomným se tajil dech

To Nicky má určitě diametrálně odlišný program. Zanedlouho se s finančníkem z vlivného amerického rodu mohou těšit na třetí dítě. Brzy šestiletá Lily Grace a čtyřletá Theodora zvaná Teddy se už jistě nemohou dočkat sourozence. Před pár dny ovšem stihla ještě pořídit pár krásných těhotenských snímků během focení v New Yorku. V něžných růžových šatech vypadala jako princezna. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků