Annamária byla oslovena ke spolupráci Onřejem Pivcem. Super.cz

Vítězka The Voice se po covidové pauze hodlá vrátit ve velkém stylu. Navázala spolupráci s velkou hvězdou

V roce 2019 zvítězila v soutěži The Voice Česko Slovensko. Annamária d'Almeida měla tu smůlu, že tomto úžasném kariérním startu přišla pandemie koronaviru. Zpěvačce se ale období těžké pro umělce dařilo přečkat.

„S kapelou jsme často zpívali na soukromých akcích. Lidé se berou, mají narozeniny, slaví a pořád to funguje. Kultura se rozbíhá pomaleji. I tak se plánují nějaké koncerty,“ svěřila se nám na charitativní akci Helping Dolls zpěvačka.

Vítězka The Voice je maminkou tří dcer: Když je vzala do společnosti všechny, dopadlo to neslavně

Během nedobrovolných uměleckých prázdnin měla Annamária čas na přípravu vlastního repertoáru. Podařilo se jí dokonce navázat spolupráci s významným českým hudebníkem, který boduje za velkou louží. „Těším se na spolupráci s Ondřejem Pivcem. Dali jsme se dohromady na turné Vojty Dyka, kde jsem zpívala a on hrál,“ popisuje spolupráci s umělcem, který spolupracuje se světovými hvězdami soul-jazzové komunity a pyšní se kooperací například s Gregorym Porterem. „Jsem spoluprací poctěna,“ říká zpěvačka.

A jak probíhá spolupráce s umělcem, který působí za oceánem? „Naštěstí existují různé aplikace, tak není problém pracovat na dálku. Jsem v projektu s Vojtou, takže se vídáme často,“ Annamária d'Almeida. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků