Andrea Kalivodová Super.cz

I mumie by vyskočila ze sarkofágu: Dechberoucí dekolt dokáže Andrea Kalivodová předvést kdekoli

Operní diva Andrea Kalivodová (44) se obřích dekoltů, v nichž vyniknou její vnady, rozhodně nebojí. Když jsme se potkali na výstavě Tutanchamon, která návštěvníkům ukazuje hrobku slavného faraona tak, jak ji před 100 lety objevil Howard Carter, říkali jsme si, že kvůli tomuhle pohledu by i mumie vyskočila ze sarkofágu.

Andrea v modelu od návrhářky Martiny Pipkové mezi egyptskými artefakty také vystupovala s jednou ze svých árií. "Já vždycky hodně četla, milovala jsem i historické filmy ze starého Egypta, tak je to tady pro mě skoro posvátné, že se na to všechno můžu podívat takhle zblízka a ještě si popovídat s odborníky," byla z výstavy nadšená Kalivodová.

Andrea Kalivodová v plavkách: Takhle si operní diva užívá exotickou dovolenou na Mauriciu

Sama za zážitky ráda cestuje. V našem videu vyprávěla o nebezpečné cestě k vodopádům v Karibiku, kde také téměž uvízla přes noc v rokli. Od doby, kdy má děti, je samozřejmě opatrnější. I v Egyptě kvůli tomu viděla v podstatě jen resort a poušť okolo. "Potřebovala bych si to užít sama, jen s manželem, děti to zatím nebaví," krčila rameny. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků