Ondřej Gregor Brzobohatý Super.cz

Vycpou Pazderkovou a Gondíkovou? Nad muzikálem Slunce, seno, jahody se stále vznáší otazníky

Abychom si nepovídali jen o soukromí a vztazích, s Ondřejem Gregorem Brzobohatým (39) jsme rozebírali i muzikál Slunce, seno, jahody, který bude mít již brzy premiéru, takže přípravy už finišují. I když jsme se sešli na muzikálovém mejdanu, držel se zpátky, jen u pivečka. "Už teče do bot, tak to o několika lahvích vína nebude," smál se.

Zkoušení, i to choreografické, zatím probíhalo bez úrazů. "Což se trochu divím, protože když jsem některé choreografie viděl, o protagonisty jsem se bál. Ale jsou zodpovědní a učí se to dobře," přiznal Ondřej, který na premiéru pozval i autora legendární komedie Zdeňka Trošku (69), scenárista Petr Markov dorazil ostatně už na party.

Z váhy dvou hereček by byla jedna Helena Růžičková: A bude Škopková v muzikálu fackovat syna?

Jak to bude s premiérovým obsazením, sám zatím netuší, mlžil i o tom, jak vlastně bude finálně vypadat figura Škopkové. Herečky Adéla Gondíková (48) a Iva Pazderková (42) v tu chvíli samy neměly tušení, zda je budou vycpávat. Mají se bát?

"Já kostým viděl. A u herců se stává běžně, že když kostým dostanou, daleko lépe se jim hraje a do role líp proniknou. Možná se trochu bát mohou. Neříkám, že se jim v tom bude líp chodit, ale hrát určitě," je přesvědčený Ondřej. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků