Jada Pinkett Smith prolomila mlčení.

Jada Pinkett Smith prolomila mlčení. Foto: Super.cz/Profimedia.cz, Profimedia.cz

Manželka Willa Smithe promluvila o hercově facce na Oscarech: Co vzkázala svému muži a napadenému Chrisi Rockovi?

Jada Pinkett Smith (52) se konečně vyjádřila ke skandálu z Oscarů, který vyvolal její muž Will Smith (54). Ten při živém vysílání vrazil facku komikovi Chrisi Rockovi, který předával cenu a během své řeči si vystřelil z holohlavé Pinkett Smith, jež trpí alopecií.

Herečka se rozhodla prolomit hradbu mlčení jak jinak než ve své talk show Red Table Talk.

„Tohle je velmi důležitá epizoda o alopecii, vezmeme-li v potaz, čím jsem si prošla po zdravotní stránce a co se stalo na Oscarech,“ prohlásila hned v úvodu dílu s kamenným výrazem do kamery s tím, že ji po incidentu oslovily tisíce nemocných, a proto chce o alopecii šířit povědomí.

VIDEO: Skandál na Oscarech! Will Smith v přímém přenosu vrazil facku kolegovi, který si utahoval z jeho ženy

„K tomu, co se tu noc stalo. Nejvroucněji si přeji, aby se tito dva inteligentní, schopní muži usmířili. Vzhledem k tomu, jak dnes svět vypadá, potřebujeme je oba. A potřebujeme jeden druhého víc než kdy dřív,“ uvedla smířlivě herečka.

„Do té doby budeme s Willem dělat to, co jsme dělali posledních 28 let. Budeme se snažit přijít na to, čemu se říká společný život,“ dodala s poděkováním za pozornost.

Epizodu pak zasvětila již zmíněné alopecii a není to zdaleka poprvé, co se rozhodla v pořadu rozebrat vlastní soukromí.

Manželka Willa Smithe šokovala vztahem s mladším zpěvákem: Náš rozchod mě zlomil, přiznala manželovi do očí

V minulosti s Willem promluvili o jejich manželské krizi, hereččině románku s mladším zpěvákem Augustem Alsinou, ale také o jejich sexuálním životě.

Smith se po oscarovém skandálu kál a uvedl, že svého jednání lituje. Na rozdíl od něj napadený Chris Rock se k věci veřejně nevyjádřil. Uvedl pouze, že vše musí zpracovat, a až se tak stane a pokud uzná za vhodné, možná bude schopen o věci i vtipkovat.

Rock po incidentu zahájil turné Ego Death se svými stand-upy, při prvním ho diváci odměnili pětiminutovým potleskem ve stoje.

Jak se zachoval zfackovaný Chris Rock? Moderátorka Oscarů popsala, co se dělo po skandálu na udílení. Budete se divit

To se stalo jen pár dní potom, co komik během udílení Oscarů zavtipkoval na účet holohlavé Jady. Vtípku se zasmál i sám Will Smith, když však viděl výraz své ženy, zvedl se a došel kolegovi na pódium nafackovat. Poté mu ještě sprostě vynadal, než si později toho večera odnesl cenu za nejlepší herecký výkon v hlavní roli.

Smithovo počínání odsoudila jak široká veřejnost a většina slavných kolegů a kolegyň, tak Akademie, která mu udělila 10letý zákaz vstupu na Oscary. Rock odmítl podat trestní oznámení. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků