Nejsledovanější soudní spor posledních let je u konce...

Nejsledovanější soudní spor posledních let je u konce... Foto: Sport.cz s Profimedia.cz

Bezprostřední reakce po vynesení rozsudku roku: Zdrcená Heard, slavící tým Deppa a fanoušci v euforii

Ostře sledovaný soudní spor mezi bývalými hereckými manželi Amber Heard (36) a Johnnym Deppem (59) je u konce. Verdikt znějící ve prospěch Deppa, kdy mu Heard musí vyplatit 15 miliónů dolarů za pomluvu, znamená pro herečku absolutní prohru a podle zahraničních médií dost možná i existenční potíže. Počítat navíc nemůže ani se svým pokračováním v trháku Aquaman, jelikož o roli královny Mery již v průběhu přelíčení přišla.

Zatímco hvězda Pirátů z Karibiku byla v době vynesení rozsudku v Anglii, Heard si jej k soudu ve Virginii přišla vyslechnout osobně. Její zdrcený výraz vydá za tisíc slov, přesto zvládla udržet emoce na uzdě a přijala i objetí od týmu lidí, kteří v případu stáli na její straně. V prvé řadě šlo o její právničku Elaine Bredehoft.

Ostře sledovaná kauza Depp vs. Heard je u konce: Porota vyřkla verdikt, u soudu létaly milionové sumy

Oproti tomu na straně Deppa se slavilo bez hlavního aktéra, jeho obhájkyně Camilla Vasquez, o jejichž vzájemné náklonnosti se spekulovalo během procesu, při vítězném objímání s kolegou Benjaminem Chewem neskrývala dojetí. V euforii byl i zástup hercových fanoušků, který čekal před budovou soudu.

Fanoušci páru Johnny Depp a Kate Moss se rozplývají: Jen si to představte...!

Johnny tak nakonec oslavil svůj úspěch za oceánem ve Velké Británii, kde s Jeffem Beckem vystupuje v rámci jejich společného turné. Poseděl s několika přáteli včetně Becka nebo zpěváka Sama Fendera na zahrádce jedné z hospůdek v Newcastlu. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků