Štěpán Benoni

Štěpán Benoni Foto: Jerry Háša, Studio DVA divadlo

Tyhle svaly schovává pod tričkem! Štěpán Benoni se v nové hře ukáže nahoře bez

Štěpán Benoni (37), kterého diváci vídají na televizních obrazovkách jako Marka Rokla v seriálu ZOO, se rozhodl v nové divadelní hře Lovci bobrů pěkně odvázat. Není se rozhodně čemu divit, herec má totiž co ukázat, a tak o zábavu ani nadšení nebude nouze.

„Tohle je Kraken. Kraken je hodný. Kraken by chtěl mít vlastní posilovnu. Kraken není chytrý,“ popisuje Štěpán svoji zajímavou roli.

Největší proutník Ordinace má novou holku. Postelové scény zatím zvládáme dobře, říká polyamorní herečka

Sám herec poslední dobou často sportuje: „Dřív jsem si dával v neděli půlku kachny. Dneska jsem si dal půlku 'murpha',“ popsal Štěpán, jak vypadá jeho volný den.

Herec si tak buduje svaly díky důmyslnému vojenskému tréninku, který vymyslel podporučík Michael Patrick Murphy, člen USA NAVY SEALs. Člověk musí uběhnout 1,6 kilometru, udělat 100 shybů, 200 kliků, 300 dřepů a následně znovu uběhnout 1,6 kilometru a u toho mít na sobě vestu, která váží 10 kg.

Autor hry Patrik Hartl si již při psaní scénáře do role Krakena představoval právě Štěpána: „To dělám vždycky. Napřed oslovím herce, že pro ně budu psát hru. Někdy jim povyprávím obsah. A teprve pak začínám psát.“

7 nových seriálových fešáků. Hajzlík, vychytralý týpek i neskutečný klaďas. Který je váš favorit?

Sympatický hezoun naštěstí roli přijal, a tak se divačky mohou začít těšit i na lehký striptýz. Představení Lovci bobrů od pražského Studia DVA bude mít svoji premiéru již 7. června 2022 na Letní scéně Výstaviště Holešovice, a to v rámci 19. ročníku Metropolitního léta hereckých osobností, který odstartoval právě dnes.

„Měl jsem chuť napsat hru o snění, kamarádství a jejich limitech. Komedii, ve které se k sobě přátelé, kteří se mají rádi, chovají jako hovada. Přiznávám inspiraci některými svými kamarády z dob, kdy jsem se jako náctiletý marně pokoušel zvětšit své tělo v posilovně,“ dodává ke hře Patrik Hartl.

Během představení uvidíte další zajímavé osobnosti jako například Bohumila Klepla, Moniku Absolonovou, Kryštofa Hádka nebo Sabinu Remundovou. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků