Elton John

Elton John Profimedia.cz

Křehce působící Elton John na vozíčku vyděsil fanoušky: Jak je na tom zdravotně?

Kvůli zdravotním problémům odložil už několikrát část svého turné Farewell Yellow Brick Road Tour. Eltona Johna (76) v pátek zachytili na letišti v Lipsku na kolečkovém křesle. V pyžamu Gucci sice působil stylově, ale zároveň křehce, a tak se fanoušci začali právem strachovat.

Vůbec se o něj ale bát nemusí. V Lipsku Elton dokonce koncertoval, poté si chtěl nejspíš jen ulevit. Kolečkové křeslo občas využívá od té doby, co si v roce 2019 vymknul kotník. Loni mu navíc operovali kyčel.

Jeho turné už je zase v plném proudu a v sobotu by měl vystoupit u příležitosti oslav Platinového jubilea britské královny Alžběty II.

Elton John oslavil 30 let bez drog a alkoholu: Byl bych mrtvý, kdybych nepožádal o pomoc, zavzpomínal zpěvák

Eltonovo turné začalo původně v roce 2020, poté, co se nakazil covidem a delší dobu se z něj zotavoval, koncertní šňůru posunul. V září 2021 musel některá vystoupení odložit znovu, tentokrát kvůli operaci kyčle, kterou si poranil, když nešťastně upadl.

Od ledna už zpěvák zase koncertuje, měl by odehrát zbylé show v Evropě a Severní Americe, i když se mu tím turné protáhlo až do poloviny příštího roku. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků