Jennifer Lopez

Jennifer Lopez Profimedia.cz

Neskutečná Jennifer Lopez předvedla tělo samý sval v bikinách: Ani po padesátce nepotřebuje žádnou retuš!

Je jasné, že Jennifer Lopez (52) ladit formu do svatebních šatů rozhodně nepotřebuje, když i v bikinách vypadá neskutečně. Nestárnoucí JLo v úterý sdílela na Instagramu ochutnávku z nejnovějšího focení, na níž sebevědomě pózuje před fotografem. Hudební i filmová ikona tak opět dokázala, že je Benu Affleckovi (49) co závidět.

Umělkyně, jež v červenci oslaví 53. narozeniny, na sobě měla jen černé minimalistické bikiny a kimono s potiskem motýlků a květin. Výsledný look doladila velkými slunečními brýlemi Versace a béžovými lodičkami na vysokých jehlách.

První procházka čerstvých snoubenců: Jennifer Lopez pyšně nosí zelený zásnubní prsten od Bena Afflecka

Ač se na sociálních sítích prezentuje většinou sama, od obnovení vztahu s Benem Affleckem jsou nerozlučná dvojka. Pár se dal téměř po dvaceti letech od zrušení prvních zásnub dohromady loni v dubnu a od té doby se nejen stihli znovu zasnoubit, ale dokonce se proslýchá, že i samotná svatba je na spadnutí.

Jennifer Lopez vynesla za večer tři sexy modely! Potlesk si vysloužila nejen od Bena Afflecka, ale i jejich dětí

Pro Bena se bude jednat o druhé manželství, s Jennifer Garner mu to vydrželo čtrnáct let a mají spolu tři děti. JLo se bude vdávat počtvrté, po pouhém roce se rozvedla se svým prvním mužem, kubánským číšníkem Ojanim Noou, s choreografem Crisem Juddem strávila jen o rok víc a ze třetího manželství se zpěvákem Marcem Anthonym vzešly její dvě děti – dvojčata Emme a Max. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků