Bella Hadid

Bella Hadid Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Modelka s nejkrásnější tváří na světě a nohama až do nebe si užívá Karibik v bikinách

Na modelce Belle Hadid (26) příroda opravdu nešetřila. Nejenže jí podle vědců nadělila nejkrásnější tvář na světě, ale rovněž ji obdařila postavou snů se štíhlýma dlouhýma nohama. Právě na ty kráska zaměřila sérii posledních fotografií ze své dovolené na ostrově Svatý Bartoloměj, kde jejich délku umocnila ještě úhlem objektivu.

Mladší sestra neméně slavné modelky Gigi Hadid odletěla do Karibiku s přítelem Marcem Kalmanem a svých více než 52 miliónů sledujících letně naladila záběry z útesů v nebesky modrých bikinách, šortkách a košili. Francouzské Cannes, kde pobývala posledních několik dní, tak vyměnila za další přímořskou destinaci.

Sestry Hadidovy šly donaha: Přiměla je k tomu kabelka za skoro 45 tisíc korun

Jak se zdá, s uměleckým ředitelem Marcem Kalmanem to modelce konečně klape, jsou spolu už bezmála dva roky. V minulosti si Hadid prošla neúspěšným vztahem s kanadským zpěvákem the Weekndem, s nímž se v průběhu čtyř let několikrát rozešla a zase dala dohromady.

Románek údajně prožila s modelem Jordanem Barrettem, boxerem Anthonym Joshuou, rapperem Drakem, ale například i modelkou Stellou Maxwell. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků