Nong Bowie

Nong Bowie Profimedia.cz

Thajka udělala ze svého obřího přírodního poprsí přednost: Teď je hvězdou sociálních sítí

Thajka Nong Bowie (27) se stala hvězdou TikToku. Na sociální síti ji proslavilo její obří, a především přírodní poprsí. To ukazuje nejčastěji v krátkých topech nebo podprsenkách, a tak nemá o sledující nouzi.

V obvodu přes prsa má Nong zhruba 117 cm, a je na ně tak patřičně pyšná. Proto ji rozlítilo, když ji někteří nařkli, že si k velikosti dopomohla implantáty. Kritiky obratem vyvedla z omylu.

V jednom z videí si na prsa posvítila baterkou s tím, že silikony by byly vidět. „Moje prsa jsou přírodní, taková prostě jsem. Jsou mojí ozdobou a lidé se na ně rádi dívají, takže nemyslím, že je něco špatného na tom, když je vystavuji ve videích,“ nechala se slyšet.

Hvězda britské reality show narvala obří vnady do sexy prádélka. Tohle je výsledek

Dodala ovšem, že její život není jenom o poprsí. „Miluji cestování, jídlo. Ráda provázím lidi na místa, která znám, ať už v Thajsku, nebo v zahraničí. Miluji focení a počítačové hry,“ popsala své koníčky.

Kromě TikToku má také youtubový kanál, na kterém sdílí samu sebe při chůzi nebo při tanci. „Lidé na mě zírají, ale nikdy mi nikdo neřekl nic na to, jak se oblékám. Všichni jsou zdvořilí. Pokud mě lidé mají rádi, respektují i mou práci,“ dodala ke své tvorbě na sociálních sítích. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků