Ellen DeGeneres a Portia de Rossi prodávají tento dům v Kalifornii.

Ellen DeGeneres a Portia de Rossi prodávají tento dům v Kalifornii. Profimedia.cz

Slavná moderátorka s herečkou prodávají ‚chatu‘ za 138 miliónů. Ale podívejte se na tu krásu uvnitř!

Hned po Oprah Winfrey zřejmě nejslavnější moderátorka světa Ellen DeGeneres (64) a její manželka Portia de Rossi (49) se rozhodly uvolnit k prodeji svůj nádherný dům v kalifornském Montecitu. Nemovitost, která především zvenčí připomíná chatu, ale překvapí úžasnými interiéry, je k dispozici za šest miliónů dolarů (138 miliónů korun). Nabídne veškerý potřebný komfort i pro náročné klienty.

Ač dům není možná tak rozlehlý, jak bývá u celebrit takového formátu zvykem, jelikož disponuje ‚pouze‘ dvěma ložnicemi a dvěma koupelnami, veškeré prostory jsou vzdušné, prosluněné a zároveň útulné.

Manželka mě nevykopla z domu, hájí současné bydlení u Moniky z Přátel moderátorská hvězda. Co tam tedy dělá?

Dvojice si dům pořídila v roce 2015 a investovala do nákladné rekonstrukce, čímž se vytvořil moderní domov s nádechem venkova. Nechybí například klenuté stropy, obrovská okna, vysoké sloupy, několik krbů či dřevěné podlahy.

Případná návštěva bude mít navíc své vlastní soukromí s další oddělenou ložnicí a vlastní koupelnou v domku pro hosty. Nechme se ovšem překvapit, zda slavná dvojice ‚chatu‘ s takovou cenovkou prodá… 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků