Kim a North si užívají Itálii už přes týden.

Kim a North si užívají Itálii už přes týden. Profimedia.cz

„Nejlepší rande,“ zhodnotila Kim Kardashian tanečky s devítiletou dcerou North, která je čím dál podobnější otci

Nejslavnější sesterský klan světa si zřejmě oblíbil Itálii natolik, že zde zůstává i nadále. Minulý týden v neděli se v Portofinu konala svatba Kourtney Kardashian (44) a Travise Barkera (47), na níž samozřejmě nemohla chybět ani Kim (42). Ta se v neděli podělila se svými 314 milióny sledujícími na Instagramu o své nejlepší rande, jak sama popsala. A jejím parťákem nebyl nikdo jiný než dcera North.

Dvojice si užila večer v jedné z místních restaurací a po dobrém jídle následoval i menší taneček. Zatímco devítiletá North se zapletenými copánky po celé hlavě oblékla pohodové džíny do zvonu a tmavé tričko, její maminka si stále užívá blond hřívu a v šedém obepnutém kompletu vypadala senzačně. Série snímků také během několika hodin posbírala už pět miliónů lajků, což je dokonce výrazně víc než mnohé sexy fotky Kim v bikinách.

Kam se poděly její přednosti? Kim Kardashian si svým modelem neuvěřitelně zmenšila poprsí

North je nejstarší ze čtyř dětí, které má Kim se svým exmanželem Kanyem Westem. Následoval syn Saint narozený v prosinci 2015. Čtyřletou dceru Chicago a tříletého Psalma odnosila náhradní matka, jelikož obě těhotenství u Kim provázely komplikace. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků