Zpěvačka a její syn David

Zpěvačka a její syn David Profimedia.cz

Nevyměnili si oblečení? Madonna v teplákovce vzala syna (16) na box. Ten vyrazil v dlouhých šatech s výstřihem

Extravaganci očividně od maminky Madonny (63) odkoukal i její šestnáctiletý syn David Banda. Ten s ní v sobotu večer vyrazil na zápas v boxu v Barclays Centru v Brooklynu a oba k tomu zvolili poměrně netradiční outfit. Na první pohled by se mohlo zdát, že si ho prohodili. Zatímco popová ikona oblékla sportovní teplákovou soupravu, její syn se na zápas vypravil v červených dlouhých šatech.

Dvojice si nenechala ujít zápas mezi Gervontou Davisem a Rolandem Romerem v lehké váze a jeho průběhu přihlíželi z hlediště. Oba měli přitom nasazené sluneční brýle. Madonna zvolila oversize soupravu bundy a tepláků z celebritami oblíbené kolekce, v níž spojily síly značky Adidas a Balenciaga.

Jak se vám líbí? Copatá Madonna (64) v modelu teenagerky vyrazila na pařbu s bývalkou Pattinsona

Pochopitelně také neopomněla několik snímků z večera stráveného se synem sdílet na Instagramu. David na nich zaujímá zajímavé pózy a ukazuje například i své spodní prádlo.

Davida zpěvačka adoptovala v roce 2006 z Malawi. Ze stejného afrického státu pak v roce 2009 adoptovala ještě holčičkou jménem Mercy James a v roce 2017 ještě dvojčata Stellu a Esther.

Madonna a Guy Ritchie řeší na sociálních sítích osobní válku o syna Rocka

Jejím nejstarším potomkem je dcera Lourdes Leon (25), již počala ve vztahu se svým tehdejším osobním trenérem Carlosem Leonem. Z manželství s režisérem Guyem Ritchiem má syna Rocca, s nímž měla svého času velmi komplikovaný vztah. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků