Kamila Nývltová

Kamila Nývltová Foto: archiv K. Nývltové

Kamila Nývltová vystavila tělo v prádle: Takhle vypadá po zranění nohy a 6 týdnech bez pohybu

Poslední týdny nejsou pro zpěvačku Kamilu Nývltovou (33) jednoduché. Na výletě v Itálii, kam vyrazila s přítelem Pepou na konci dubna, se ošklivě zranila. Podvrtnutý kotník nemá ani několik týdnů po úrazu v pořádku.

„Mám vyvrknutý kotník a natažené vazy. Takže jsem dostala na doma berle a také ortézu,“ řekla Super.cz zpěvačka, která se snaží dodržovat lékaři doporučený klidový režim a dělat vše pro to, aby měla nohu brzy opět v pořádku. Ze svého programu musela úplně vyřadit veškerý sport, na kterém je závislá.

I tak se pochlubila svou figurou jen v prádle. „6 týdnů bez cvičení? Miluju svoje tělo a děkuju mu za to, že opravdu funguje, když mu dáme to, co potřebuje, nebo alespoň se o to snažíme, tak nám to vrátí,“ svěřila se Kamila, která dodržuje zdravou stravu, omezila sladké, hodně pije a chodí na lymfatické masáže. Přípravu před svým evropským turné, na které vyráží, tedy bere svědomitě.

Výlet v Itálii měl nepříjemnou dohru: Kamila Nývltová si způsobila ošklivé zranění nohy

„Nic víc stejně dělat nemohu, protože moje noha opravdu není stále OK. Plno věcí se nám děje za nějakým účelem a to, že jsem spadla, tak to se mělo stát, měla jsem zpomalit, a hlavně si uvědomit to, že i když nebudu někdy jak blázen běhat každý den a nebudu ve fitku, tak se prostě nic nestane, ba naopak,“ míní Kamila. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků