Charlotte Childsová ukazuje dopis od policie, který byl adresovaný jejímu nenarozenému synovi.

Charlotte Childsová ukazuje dopis od policie, který byl adresovaný jejímu nenarozenému synovi. Profimedia.cz

Policie obvinila nenarozené dítě z výtržnictví

S kuriózním pochybením policie se setkala britská nastávající maminka Charlotte Childsová, která je v 36. týdnu těhotenství. Její nenarozený syn se měl podle policistů dopustit výtržnictví. V dopise ženu nabádají, aby se dostavila na místní oddělení v anglickém Lincolnu, kde by s ní příslušní strážníci projednali nevhodné chování jejího syna.

Třiatřicetiletá Childsová se svým manželem Damienem byli velice zmatení, když obdrželi dopis od lincolnshirské policie. Dvojnásobně šokovaní byli poté, co zjistili, že je dopis adresovaný jejich synovi Georgeovi. George bylo přitom jméno, které chlapci plánovali dát.

„V dopise stálo, že byl náš syn členem skupiny, jež se podílela na výtržnictví. Tato parta mladých lidí se prý shromažďovala a působila v místě problémy. A naše dítě bylo označeno jako součást této skupiny. Ráda bych věděla, jak se má 36týdenní plod dostat do parku a způsobovat tam potíže,“ řekla Childsová.

Policie se již za pochybení omluvila. „Jednalo se o administrativní chybu, omlouváme se za problémy, které jsme tím rodině mohli způsobit,“ uvedl mluvčí policie hrabství Lincolnshire James Newall. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků