Dámy na opulentní párty v Trojském zámečku

Dámy na opulentní párty v Trojském zámečku Michaela Feuereislová

Obrazem: 15 modelů na nejluxusnější párty desetiletí: Takhle se krásky vyšvihly na opulentní oslavu za desítky milionů

Takhle luxusní párty Česko dlouhé roky nezažilo. Trojský zámeček se proměnil v dvůr francouzských králů a zdejší park v malé Versailles. Na osobních pozvánkách měli hosté určený i dress code, jemuž museli přizpůsobit své outfity. Sama hostitelka Tamara Kotvalová (58) připomínala Marii Antoinettu.

"Dobová je tady i hudba a tanec. Snažili jsme se vytvořit atmosféru. Já si nechala šaty ušít od Liběny Rochové, její kreativita je neuvěřitelná," řekla Super.cz Tamara, která měla růžovou róbu doplněnou i fascinátorem ve stejné barvě.

Model na míru od Tatiany Kovaříkové si nechala ušít také spisovatelka Bára Nesvadbová (47). "Tánička měla také přijít, ale byla pozvaná britskou královskou rodinou na večeři, tak je v Londýně. A tohle byly původně šaty na gala, dávala si na nich mega záležet," svěřila.

Vykukující tanga, bláznivé účesy, nevhodná tetování, a hlavně doba bez zkrášlovacích filtrů: Tohle byl rok 2000

Na večírek, který se konal u příležitosti 25. narozenin klenotnické firmy a musel vyjít na desítky milionů, dorazila i spousta dalších dam. Jejich modely a to, zda odpovídají dress code Versailles koktejl chic, můžete zhodnotit v naší fotogalerii a hlasovat v anketě. 

Která dáma byla na párty nejkrásnější?

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků