Tak to jsme nečekali! Nejsilnější antioxidant Zázvor černý je vhodný i pro ženy

Je to obrovské překvapení! U sportovců oblíbený STRONGMANworld s hlavní složkou zázvorem černým je dle posledních výzkumů vhodný i pro ženy!
STRONGMANworld je vhodný i pro ženy

STRONGMANworld je vhodný i pro ženy Foto: HERBAL WORLD

Hlavní složka potravinového doplňku STRONGMANworld zázvor černý je jedním z nejsilnějších antioxidantů. Dalšími složkami jsou kozinec blanitý přispívající ke zvýšení pohyblivosti kloubů a ženšen pravý působící příznivě při fyzickém výkonu, ke snížení únavy a funkci kardiovaskulárního systému, udržuje sexuální zdraví, vitalitu a paměť.

Svaté grály čínské medicíny: vedle zázvoru černého i žumen, trubkovec a právenka

Z názvů potravinových doplňků HEMOworld (žumen čtyřhranný) a URINworld (trubkovec osinatý) lze vyčíst, jaké jsou zásadní účinky obsažených bylin.

Trápí Vás nepříjemný pocit, svědění a pálení? Je tady HEMOworld.

V každém ročním období je močové ústrojí vystavováno častému výkyvu teplot, lehce tak může dojít k prochladnutí. Vyzkoušejte URINworld.

Vedle juniorského mistra světa a sportovce roku Františka Doubka doporučují fitness trenér a hokejista Marek Peksa, a další…

FOTO: HERBAL WORLD

A co je vlastně právenka latnatá, hlavní složka úspěšného IMUNworldu?

Ačkoli se u nás jedná o úplnou novinku, kterou zná jen hrstka odborníků, ve světě se stala právenka latnatá (Andrographis paniculata) velkým hitem a nedostatkovým zbožím. Česká společnost Herbal World včas vsadila na svůj instinkt a má dostatečné množství této plodiny pro zákazníky v celé Evropě. Již před mnoha lety se tato plodina stala nedílnou součástí života většiny Skandinávců, kteří si ji podobně jako známé osobnosti oblíbili pro její přispívání k normální funkci dýchacího systému a hladině cukru v krvi. V čem je však její hlavní síla? Úspěšná cesta k normální činnosti jater, jelikož dle vědeckých studií je právenka latnatá 15x účinnější než ostropestřec!

Právenka latnatá a kapsle, které neobsahují barviva ani chemické přísady

FOTO: HERBAL WORLD

IMUNworld - doporučuje Eva Decastelo, ambasadorka

Potravinový doplněk IMUNworld je určený pro ženy i pro muže, jeho jedinou složkou je právenka latnatá. Jde o silný antioxidant a vedle hlavní přednosti vedoucí k normální činnosti jater, hladině cukru v krvi, funkci dýchacího systému a pročištění, udává směr k normálnímu trávení, stavu kloubů a oběhové soustavy. Cílem je i přirozená obranyschopnost – imunitní systém. U žen přispívá k premenstruačnímu a menopauzálnímu komfortu. IMUNworld je opatřen certifikáty o zdravotní bezpečnosti od Státního zdravotního ústavu (SZÚ) a GMP (Good Manufacture Practice), jehož cílem je zvyšovat bezpečnost léčiv, potravin a kosmetiky.

IMUNworld doporučuje ambasadorka Eva Decastelo

FOTO: HERBAL WORLD

Měsíční kúra a rodinné balení za zvýhodněné ceny

Měsíční kúra 200 kapslí + 100 kapslí zdarma.
Rodinné balení 400 kapslí + 200 kapslí a doprava zdarma, již od 14,- Kč za den.

Výhodná balení potravinového doplňku IMUNworld, již od 14,- Kč za den

FOTO: HERBAL WORLD

Objevte sílu skrytou v bylinkách na www.herbalworld.cz.

Originální potravinové doplňky

HERBAL WORLD 


Časová osa článků