Narozeninová přání pro Felixe Slováčka Super.cz

Slavní přáli k narozeninám Felixi Slováčkovi: Hlavně ať se to zlepší s Dádou!

Hodně zdraví. To bylo samozřejmě nejčastější přání od známých tváří, které navštívily narozeninový večírek muzikanta Felixe Slováčka (79). Přátelé by mu ale přáli také šťastnější soukromý život, než v těchto dnech prožívá.

"Ženský už mu přát nebudu. To už si vyjasnil," narážel gratulant Milan Drobný (77) na ukončený vztah Slováčka s Lucií Gelemovou (39), od níž se vrátil zpět k manželce Dádě Patrasové (66).

Patrasová po autonehodě a odmítnuté dechové zkoušce: Při procházce se přidržovala plotu a nakonec upadla

Manželka Luďka Soboty Adriana věří, že s Dádou to bude Felixovi zase klapat. "Myslím, že to teď nebylo úplně to pravé, ale jsem optimista, tak furt věřím, že to napraví, protože ona je skvělá holka," doufá.

Víc spokojenosti v osobním životě popřál také skladatel Zdeněk Barták. "Víme, o čem mluvíme, a myslím, že je to jen otázka času a bude to dobré," věří i on, že to s Dádou bude zase v pořádku.

Velkolepá narozeninová párty Felixe Slováčka bez Dády Patrasové: Zkazila by mi oslavu, svěřil muzikant

"Ať si užívá ten nádherný život, který má. Je umělec, a umělci prožívají život emocemi, daleko niterněji než my, obyčejní intelektuálové," domnívá se mistr etikety Ladislav Špaček. "Klid v duši je to, co člověk potřebuje nejvíc. Je úplně jedno, kolik má peněz nebo co se děje nebo neděje," dodal skladatel Ondřej Soukup (71). 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků