Dvojice společně vyrazila na filmový festival.

Dvojice společně vyrazila na filmový festival. Profimedia.cz

Úspěšný model a ex Paris Hilton se vodil s polonahou slečnou po Cannes, je přitom ženatý s jiným

Ve svazku australského modela Jordana Barretta (25) a jeho kolegy z branže Fernanda Augusta Casablancase zřejmě panují uvolněné mravy. Jak jinak si vysvětlit, že je Jordan poměrně často viděn s družném objetí se ženami, a ani se nesnaží to nijak skrývat. Přátelí se například se Stellou Maxwell nebo Candice Swanepoel. Tentokrát si vyrazil s jednou 'kamarádkou' rovnou do Cannes, kde se s ní vodil po promenádě.

Dlouhovlasá brunetka k procházce s Jordanem, jenž se v osmnácti proslavil vztahem s Paris Hilton, zvolila mimořádně průsvitné šaty, pod které si oblékla pouze titěrné kalhotky. Dvojice společně pózovala i před pětihvězdičkovým hotelem Martinez a vzájemně se držela okolo boků.

Sexy Australan je jedním z nejúspěšnějších modelů světa: V osmnácti chodil s Paris Hilton, teď si vzal muže

Barrett, jenž byl zvolen modelem roku na Models.com a Vogue jej nazval Modelem nové éry, přitom loni pojal za manžela Fernanda Augusta Casablancase, jehož otcem nebyl nikdo jiný než zakladatel jedné z nejslavnějších modelingových agentur světa Elite Model Management John Casablancas. Jeho bratr Julian Casablancas je frontmanem skupiny The Strokes. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků