Nehoda elektromobilu Jaromíra Jágra Aktu.cz

Byla to moje chyba, myslel jsem si, že je to můj konec: Jaromír Jágr popsal srážku s tramvají

Jaromír Jágr (50) měl ve středu nehodu. Jeho vůz se v Praze srazil s tramvají, bouračka se naštěstí obešla bez vážných zranění. Hokejista se k situaci vyjádřil na svém facebookovém profilu, kde uvedl, že ke srážce došlo jeho vinou.

„Byla to moje chyba. Na Plzeňské jsem se snažil přejet z jednoho směru do druhého. Kontroloval jsem si tu druhou stranu a ve vhodnou chvíli jsem do ní najel. Byl ale velký provoz a v tom jsem nestihl zareagovat na tramvaj, která jela velkou rychlostí ve stejném směru jako já. Všiml jsem si jí půl metru přede mnou, na poslední chvíli,“ popsal Jágr situaci.

VIDEO: Jaromír Jágr měl bouračku. Takhle dopadlo jeho auto po srážce s tramvají!

„Myslel jsem si, že je to můj konec. Vždy jsem věřil, že vyšší moc má nade mnou ochrannou ruku a dnes jsem se o tom znovu přesvědčil. Díky Bohu!“ uvedl Jágr.

„A také mě překvapila a vlastně i zachránila moje KIA, ze které jsem i přes to, jak to hrozivě vypadalo, vylezl bez zranění. Co je ale nejdůležitější, že se cestujícím v tramvaji nic nestalo. Tímto bych tuto smutnou událost zakončil,“ dodal Jágr s díkem těm, kteří na místě zasahovali.

Kdo Jágra po nehodě vyzvedl? Přispěchala jeho největší opora

K nehodě došlo krátce po desáté hodině dopolední, hokejista následně podepsal revers, že nepotřebuje převoz do nemocnice. Následně jej na místě vyzvedla jeho partnerka Dominika. 

Super.cz


Časová osa článků