Tom Cruise a Mimi Rogers byli manželé v letech 1987-1990.

Tom Cruise a Mimi Rogers byli manželé v letech 1987-1990. Profimedia.cz

Známe Katie Holmes i Nicole Kidman. A takhle dnes vypadá první exmanželka Toma Cruise

Všechny jeho exmanželky jsou krásné a úspěšné herečky, Tom Cruise (60) má na ženy výjimečný vkus. Se třetí ženou Katie Holmes (43) se herec rozvedl v roce 2012 po šesti letech manželství, druhé manželství s Nicole Kidman (55) trvalo jedenáct let (1990-2001) a první svazek s Mimi Rogers (66) skončil po třech letech v roce 1990.

Zatímco o Holmes a Kidman média pravidelně a hojně informují, Rogers v tomto směru zůstává trochu v pozadí. Přitom je velice aktivní herečkou a také krásnou a šarmantní ženou. V úterý se zúčastnila předávání cen Gracie, které se udělují ženám v médiích a zábavním průmyslu.

Stará láska nerezaví? Toma Cruise přišla na premiéru Top Gunu podpořit tato sexy brunetka

V tom se ona sama pohybuje už od počátku osmdesátých let a na kontě má přes sedmdesát filmových rolí a na dvě desítky seriálových. Fanoušci ji mohou znát například ze seriálů Akta X, Námořní vyšetřovací služba nebo Bosh.

Herečka je potřetí vdaná. Jejím prvním manželem byl Jim Rogers, druhým Cruise a od roku 2003 je vdaná za Chrise Ciaffu. Ve vztahu jsou ale už od roku 1990. Sama herečka žertovala, že po 13 letech a dvou dětech se vzali jen proto, aby měli s manželem nárok na členství v country klubu.

Vévodkyně Kate nechala vyniknout křivky a okouzlila Cruise i fanoušky. A sledujte princovy boty!

Podle dostupných informací to byla právě Rogers, která Cruise přivedla ke scientologii. Sama náboženství později opustila, uvádějí zahraniční média. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků