Adele na obálce časopisu Vogue.

Adele na obálce časopisu Vogue. Profimedia.cz

Úspěšná Adele šokuje: Dávám si na pět let pauzu, kvůli lásce

14. února 2012 14:51

Po velkolepém triumfu na udílení letošních hudebních cen Grammy, kde získala šest cen, Adele (23) prozradila své plány do budoucnosti. Oblíbená zpěvačka si chce dát pětiletou přestávku od hudby a soustředit se na vztah se svou novou láskou Simonem Koneckim.

Vynikající umělkyně chce dát přednost lásce prý proto, že v minulosti udělala opak, což vedlo ke zlomenému srdci. Bude mít ale po pěti letech spokojená Adele o čem zpívat?

„Každý den pracuji, moje vztahy ztroskotaly. Teď budu mít alespoň dostatek času na to psát šťastné texty. A budu zamilovaná a šťastná. A pak nevím, co budu dělat. Vdám se. Bud mít děti a budu se starat o zeleninový záhon,“ svěřila se zpěvačka časopisu Vogue, která navíc prohlásila, že je dobrou přítelkyní, protože ráda vaří, směje se a užívá si sex.

Adele prý vděčí svému nedávnému onemocnění hlasivek za to, že si uvědomila, co je pro ni důležité: „Měla jsem hodně času si věci promyslet, což je úžasné. Kdybych neměla problémy s hlasivkami, nikdy bych se nad těmi věcmi nezamyslela. Teď už se cítím úplně klidná.“ 

Sabina Tesařová , Super.cz