Joan Collins jako nezapomenutelná Alexis v Dynastii

Joan Collins jako nezapomenutelná Alexis v Dynastii Profimedia.cz

Potvora Alexis z Dynastie oslavila 89. narozeniny po boku pátého manžela (57). Neuvěříte, jak dnes vypadá

Kdo si vzpomíná na legendární seriál Dynastie, dozajisté mu bude tvář herečky Joan Collins dobře známá. Představitelka proradné potvory Alexis Colbyové v pondělí oslavila 89. narozeniny. Učinila tak návštěvou zahradní show v Londýně známé pod názvem RHS Chelsea Flower Show.

Na akci dorazila držitelka Zlatého glóbu a řady dalších cen s manželem Percym Gibsonem, od nějž ji dělí dvaatřicetiletý věkový rozdíl. Dokonale elegantní pár si užíval výstavu nejrůznějších druhů květin a byl samý úsměv. Společně ochotně pózovali fotografům a po dvaceti letech manželství působili jako perfektně sehraná a spokojená dvojice. Vypadá to, že Joan už tentokrát Percyho za žádného jiného muže nevymění…

Slavného kolegu z Dynastie nemohla ani cítit: Byl misogynní prase, nebrala si servítky legendární herečka (88)

Jedná se přitom o hereččin pátý svazek. Poprvé byla čtyři roky provdaná za irského herce Maxwella Reeda, podruhé osm let za anglického herce Anthonyho Newleyho, s nímž počala dceru Taru a syna Alexandera.

Napotřetí jí to nevyšlo s americkým byznysmenem Ronem Kassem, s nímž má dceru, ale rozvedli se po devíti letech manželství. Před Percym si vzala v roce 1985 ještě švédského zpěváka a hezouna Petera Holma. Jejich manželství se ovšem rozpadlo po pouhých dvou letech. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků