Markéta Poulíčková Super.cz

Při požáru jí málem uhořel pes a skončila na ulici: Muzikálovou hvězdu zachránila Lucie Bílá

Jsou to tři týdny, co si prošla peklem. Panelákový byt na pražském Chodově, kde žila s partnerem a jejich psem, zachvátil požár, a zpěvačka Markéta Poulíčková přišla o střechu nad hlavou. Zachránila ji Lucie Bílá (57), se kterou se poznala v Hudebním divadle v Karlíně, kde spolu účinkovaly, nyní v jejím divadle hraje. Nejsou to jen kolegyně, ale i kamarádky.

"Bylo to šílené, když hořelo, naše čivava byla v bytě. Hasiči mi ji vynesli ven. Nepřišli jsme o všechno jako někteří naši sousedi, ale domů se ještě měsíce vrátit nemůžeme. Byli jsme evakuováni a ze dne na den jsme neměli kam jít. Naštěstí mi Lucka nabídla byt, který měla zrovna volný, a navíc je i kousek od divadla," řekla Super.cz Markéta.

Z hejtů si nic nedělá: Sexy blonďatá zpěvačka o tom natočila videoklip

"V tuhle chvíli máme částečně zlikvidované podlahy, protože ta voda, kterou se požár proléval, několik týdnů pracovala. Hodně dlouho trvalo, než našli ložisko ohně. Promočené jsou i zdi a je tam hrozný smrad. Je to ve fázi, že tam staví lešení, bude se opravovat střecha. Musí se udělat nová elektřina, rozvody a odpady. Netroufám si odhadovat, jak dlouho to bude trvat," krčila rameny. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků