Dáda Patrasová se po operaci krční páteře rozhodla hubnout.

Dáda Patrasová se po operaci krční páteře rozhodla hubnout. Foto: Snelly

„Váleček“ Patrasová hubne ve skafandru

Královna dětských srdcí Dagmar Patrasová (64) začala aktivně hubnout. Po řadě zdravotních problémů, které ji provázely v loňském roce, se letos rozhodla vzít své zdraví pevně do rukou. Hubne nejen pomocí takzvané krabičkové diety, kterou jí doporučil Michal David (60), před časem navíc začala chodit do hypoxistudia, kde se několikrát týdně obléká do skafandru, který ji zbavuje tuku.

„Do tohoto studia mě přivedla Naďa Konvalinková. Když mi popisovala, jak to úžasně funguje, tak jsem prostě neodolala a musela tuhle zázračnou metodu také vyzkoušet,“ říká se smíchem Dáda, která po operaci krční páteře hledala podle svých slov ideální způsob hubnutí.

„Mně po operaci krční páteře přístroje maximálně vyhovují. Nenamáhám klouby, které by třeba v posilovně trpěly. A výsledek je vidět,“ vysvětlila Patrasová, která už zlanařila skoro všechny členy své rodiny.

„Studio navštěvuje i moje dcera, která hubnout nepotřebuje, ale měla problém s kolenem po úraze na lyžích a Hypoxitrainer jejím kolenům vyloženě prospívá,” dodala Patrasová, která podle svých slov nedrží drastické diety, ale jen dobře kombinuje běžná jídla, aby hubnutí mělo co nejlepší výsledek. 

Karen Mchitarjan , Super.cz


Časová osa článků