Kourtney Kardashian a Travis Barker

Kourtney Kardashian a Travis Barker Profimedia.cz

Palec nahoru pro Kourtney a Travise: Takové posvatební fotky určitě nemáte!

Svatební veselí Kourtney Kardashian (43) a Travise Barkera (46) v italském Portofinu je jedna velká jízda. Zatímco samotný obřad se nesl spíš v poklidném rodinnějším duchu, nyní už nic nebrání tomu, aby si novomanželé užívali se svými blízkými i pořádnou zábavu. V pondělí například vyrazili na plavbu luxusní jachtou a bavili se tím, kdo předvede lepší skok do vody.

Je vidět, že od hlavy až k patě potetovaný bubeník kapely Blink-182 v Kourtney probudil pořádnou divošku, která se na rozdíl od svých sester nebojí před fotografy ukázat s mokrou hlavou a bez make-upu. Páreček si evidentně symbolické skoky do společného manželského života užíval naplno.

Kourtney a Travis do toho praštili potřetí: Takhle vypadala nevěsta a pompézní italská svatba

Na třiatřicet metrů dlouhé super jachtě s názvem Riva 110‘ Dolcevita za deset milionů dolarů nechyběla ani sestra Kim, která se však podobných aktivit neúčastnila a nechala protentokrát fotografy plně se soustředit na čerstvě (i když třikrát po sobě) sezdanou dvojici.

Kourtney Kardashian si vzala svého potetovaného bubeníka. Ve svatebních mini nepůsobila vůbec sebejistě

Pár si poprvé řekl své ‚ano‘ v Las Vegas minulý měsíc, podruhé pak minulou neděli v Kalifornii a do třetice tuto neděli v historické pevnosti Castello Brown. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků