Khloé Kardashian předvedla při nástupu do lodě víc, než zamýšlela.

Khloé Kardashian předvedla při nástupu do lodě víc, než zamýšlela. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Dříve oplácané Khloé Kardashian vykouklo pozadí z minišatů. Rozhodně se nemá za co stydět!

Na velké italské svatbě Kourtney Kardashian, která bude snad na nějakou dobu u nejstarší ze sester slavného klanu i poslední, nechyběla pochopitelně ani Khloé Kardashian (38). Dáma, která dlouhé roky platila za ošklivé káčátko v rodině, kde příroda obdařila všechny ostatní velkou porcí půvabu, všem vytřela zrak. Před pár lety zhubla dvacet kilo a od té doby figuru už jen piluje k dokonalosti. Rozhodně se jí tak během fotografova nahlédnutí pod minišaty nestalo žádné nečekané faux pas.

Po skandálu záletného expartnera se stáhla a makala na sobě: Khloé Kardashian ukázala, jak zhubla

Khloé naopak dokázala, že si k postavě snů nepotřebuje dopomáhat stahovacím spodním prádlem, jako to v minulosti často dělávala Kim. Figuru si sice na svém Instagramu ještě vylepšuje filtry, ale nemá to vůbec zapotřebí.

Ze slavných sester prošla největší proměnou: Mrkněte se, jak šel čas s oslavenkyní Khloé Kardashian

V hnědých šatech rafinovaného střihu a kozačkách nad kolena, byla mimořádně sexy a s dlouhou blond parukou dokázala svému záletnému ex Tristanu Thompsonovi, o co přišel.

Věřili byste, že po porodu vážila 92 kilo? Khloé Kardashian ukázala břišáky: Mrkněte, jak se jí podařilo zhubnout

Turbulentní vztah s basketbalistou začal v roce 2016 a o dva roky později se jim narodila dcera True. Už tehdy se mluvilo o jeho nevěrách v době těhotenství Khloé. V únoru 2019 se potvrdil jeho úlet s tehdejší nejlepší kamarádkou její sestry Kylie Jordyn Woods a následoval rozchod. Během pandemie se v roce 2020 dali opět dohromady, aby se pro změnu loni v červnu znovu rozešli. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků