Pohledy lidí mluvily samy za sebe.

Pohledy lidí mluvily samy za sebe. Profimedia.cz

Trapas na červeném koberci v Cannes: Britská aristokratka neuhlídala výstřih a lidé nevěřili svým očím

Na módní přešlapy jsme byli u nechvalně proslulé britské lady zvyklí, ale tentokrát oněměli i otrlí návštěvníci a fotografové filmového festivalu v Cannes. Kdokoli spočinul zrakem na Victorii Hervey, jež patří do rodiny markýzů z Bristolu, nemohl odtrhnout zrak, jelikož aristokratka vynesla šaty, v kterých se snad ani nedalo nedopustit přešlapu. Na svém místě je drželo jen pár tenkých řetízků, a tak si na nositelčině kostnatém těle dělaly, co chtěly.

Co na tohle poví královna? Britská aristokratka (40) šokovala na filmové premiéře: V róbě jí prosvítala celá ňadra

Nezabralo ani věčné upravování a křečovité držení těla. Vzhledem k jejich střihu se ale dá považovat za úspěch, že jí nespadly úplně.

Celým jménem Victoria Frederica Isabella Hervey působila v minulosti jako modelka a společensky uznávaná osobnost, potenciál ale nedokázala využít ve svůj prospěch a sklouzla k laciné image, která rozhodně nemá s britskou královskou smetánkou nic společného.

Rebelka (45) z britské šlechty šla do bikin. Naštěstí už nevypadá jako kostra potažená kůží

Lady je tak i ve svých 45 letech bez partnera a v minulosti přiznala, že si nechala zmrazit vajíčka. Má za sebou několik vztahů se známými muži, mimo jiné s členem skupiny Boyzone Shanem Lynchem nebo princem Andrewem, jenož rovněž nepředchází zrovna dobrá pověst. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků