Felix Slováček a Dáda Patrasová

Felix Slováček a Dáda Patrasová Foto: Jindřich Mynařík / CNC / Profimedia

7 vášnivých polibků Felixe Slováčka nejen pro manželku Dádu, ale i slavné kamarádky

Známý hudebník Felix Slováček (79) od pondělí pomalu klepe na dveře osmdesátníků. Ještě rok mu zbývá do oslavy kulatin, ale večírek chystá i na své 79. narozeniny. Oslavu plánuje na úterý. Vitální saxofonista je stále aktivní, koncertuje a vydává nové desky. Co by za to jiní muži v jeho věku dali?

V osobním životě na sebe upoutal několikaletým vztahem s o 40 let mladší výtvarnicí Lucií Gelemovou (39), už nějaký ten pátek je ale zpátky u své manželky Dády Patrasové (66), s níž je ženatý od roku 1983.

Felix Slováček promluvil o tom, jak to mají doma s Dádou. Už na dvířka ťukat nemusím, už jsem za nimi, řekl

Slováček ostatně společnost žen miluje a vždy se k nim rád přitulí i jako dobrý kamarád, jak se můžete přesvědčit v naší galerii. Jak nedávno přiznal, udobřil si už i Dádu. „Na dvířka už neťukám, už jsem za dvířky,“ říkal s úsměvem Super.cz, že už má u manželky dveře otevřené, ač to spolu nemají vždy jednoduché.

Takhle to vypadalo na oslavě 66. narozenin Dády Patrasové. Mrkněte, co dostala od Felixe

Na svou narozeninovou oslavu pozve celou svou rodinu - kromě dcery Aničky a Felixe, které má s Dádou, ještě dceru René, již má ze svého prvního manželství. Chybět samozřejmě nebudou ani jeho nejbližší přátelé. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků