Kourtney a Travis během nedělního obřadu v Itálii

Kourtney a Travis během nedělního obřadu v Itálii Profimedia.cz

Kourtney a Travis do toho praštili potřetí: Takhle vypadala nevěsta a pompézní italská svatba

Dlouho očekávaná a do třetice konečně i velkolepá svatba Kourtney Kardashian (43) a bubeníka kapely Blink-182 Travise Barkera (46) je za námi. Konala se v neděli odpoledne v italském Portofinu. Nevěsta znovu zvolila minišaty Dolce & Gabbana tentokrát v duchu korzetu, ale dominantou byl především dlouhý závoj s výšivkami květin a obrovským vyobrazením Panny Marie.

Kourtney Kardashian si vzala svého potetovaného bubeníka. Ve svatebních mini nepůsobila vůbec sebejistě

Obřadu, konajícího se v historické pevnosti Castello Brown, se účastnily nejen všechny slavné sestry nevěsty Kim (41), Kylie (25), Kendall (26) a Khloe (38), ale samozřejmě i maminka Kris Jenner nebo děti Kourtney – synové Mason (12) a Reign (7) a dcera Penelope (9). Všechny děti pocházejí z jejího předešlého vztahu se Scottem Disickem. Nechyběl ani ženichův osmnáctiletý syn Landon, dcera Alabama (16) nebo nevlastní dcera Atiana De La Hoya (23).

Z celebrit si událost nenechali ujít například Megan Fox a její přítel Machine Gun Kelly nebo zpěvák Mark Hoppus. Hojně diskutovaná účast zpěvačky Beyoncé se nakonec nepotvrdila.

Nepotřebovala bílé šaty, jen pár panáků. Na kolik vyšla nejstarší Kardashianku svatba ve dvě ráno ve Vegas?

Dvojice, která oznámila vztah teprve loni v lednu, má za sebou již dva další svatební obřady, první neoficiální proběhl minulý měsíc po předávání cen Grammy v Las Vegas a druhý oficiální minulou neděli v kalifornské Santa Barbaře. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků