Anne Hathaway

Anne Hathaway

Hvězdě Deníku princezny táhne na 40, ale pořád vypadá jako teenagerka. Minišaty jí ale nesedly

Je to už neuvěřitelných jednadvacet let od natočení filmového hitu režiséra Garryho Marshalla Deník princezny. V hlavní roli Mii se představila Anne Hathaway (39), z níž snímek udělal hollywoodskou hvězdu.

Svůj nejnovější film Armageddon Time Hathaway aktuálně představuje na filmovém festivalu v Cannes, kde patří k nejobletovanějším a nejžádanějším celebritám. Do Francie ji doprovodil manžel Adam Shulman.

Anne Hathaway z Deníku princezny znáte. Jak dnes vypadá a co dělá její nejlepší kamarádka Lilly?

Na focení ke zmíněnému filmu herečka oblékla minišaty, v nichž vynikla její alabastrová pleť a štíhlá postava, a i když jí latexový vršek tak docela neseděl a odchlipoval se, vypadala skvěle. Ani se nechce věřit, že letos oslaví kulaté čtyřicátiny a je maminkou dvou synů, Jonathana a Jacka.

Založení rodiny, jak herečka několikrát veřejně svěřila, pro ni nebylo jednoduché. „Lidé mají tendenci vykreslovat snahu o dítě jako něco pozitivního, ale z vlastní zkušenosti vím, že je to mnohem komplikovanější,“ uvedla v rozhovoru pro WSJ. Magazine s tím, že měla potíže s početím. Párům s podobnými potížemi chtěla dát najevo, že v tom nejsou samy. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků