Kylie Minogue na filmovém festivalu v Cannes

Kylie Minogue na filmovém festivalu v Cannes Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Kylie Minogue (53) dorazila do Cannes. Účesem si přidala pár let, ale jinak je pořád sexy

Na filmový festival do Cannes občas zavítají i hvězdy hudebního nebe, jako tomu bylo například u australské popové ikony Kylie Minogue (55). Ta se ve čtvrtek účastnila akce Classics Can Be Remixed Magnum. Stalo se tak u příležitosti uvedení jejího zremixovaného hitu z roku 2001 Can’t Get You Out Of My Head ve spoluráci s dýdžejkou Peggy Gou.

Minogue zvolila odvážné šaty z různě převázaných pásků, které odhalily dost z její stále perfektní postavy. Ovšem dlouhé zvlněné mikádo, kdy si nechala volně plihnout vlasy okolo obličeje, jí pár let přidalo. U Kylie jsme byli zvyklí spíš na vzdušnější variantu, přes kulatý kartáč vyfoukaný a sestříhaný účes.

Rozparek až do pasu a sexy průstřih v dekoltu: Kylie Minogue (53) byla ozdobou předávání cen v Miláně

A jak se vlastně jedné z nejúspěšnějších zpěvaček v historii aktuálně daří v osobním životě? Podle serveru Whosdatedwho.com si Kylie prošla dvaadvaceti vztahy se slavnými muži, i když některé z nich nejsou oficiálně potvrzené.

Na 53. narozeniny zavzpomínala Kylie Minogue na své mládí a dobu, kdy si sama pletla svetry

Z těch, o nichž se ví, že s krásnou zpěvačku tvořili pár, jmenujme alespoň několik. Byli jimi například frontman kapely INXS Michael Hutchence, zpěvák Lenny Kravitz, herci Jean-Claude Van Damme, Olivier Martinez či Joshua Sasse. V letech 2017 – 2018 měla ovšem vztah i s princem Andrewem a nyní je zasnoubená s kreativním ředitelem magazínu GQ Paulem Solomonsem. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků