Letošní titulní stranu zdobí Yumi Nu, Ciara i Maye Musk.

Letošní titulní stranu zdobí Yumi Nu, Ciara i Maye Musk. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Na obálce Sports Illustrated letos v plavkách září nádherná maminka Elona Muska (74), Ciara, Kim i plus-size modelka

Hned čtyřmi variantami obálek nejprestižnějšího plavkového vydání se letos může pochlubit magazín Sports Illustrated. Objeví se na nich Kim Kardashian (42), zpěvačka Ciara (37), plus-size modelka Yumi Nu (25) a rovněž Maye Musk (74), maminka nejbohatšího člověka na světě Elona Muska.

Letošní akce se konala ve čtvrtek v New Yorku v Hard Rock hotelu na Times Square a opět přilákala obrovské množství pozornosti a fotografů. K příležitosti představení plavkového vydání se konala party, na níž nechyběly tři dámy z obálek, absenci měla pouze Kardahsian.

To jsou tvary! Modelka Sports Illustrated předvedla sexy tělo v o pár čísel menších bikinách

Zatímco trojnásobná maminka Ciara předvedla dokonalé křivky v černých prostřižených minišatech, pětadvacetiletá Yumi Nu, jež je první plus-size modelkou asijského původu na obálce plavkového vydání, zvolila sytě červené šaty rovněž se zajímavými průstřihy. Maximálně elegantní byla Maye Musk, jež vsadila na bílou šifonovou sukni a krémové sako a stala se nejstarší ženou, která se kdy na titulní straně objevila.

Transgender modelka přepisuje historii slavného magazínu Sports Illustrated

Stát se kráskou z obálky tohoto vydání je stále považováno za jednu z nejvyšších met, kterých může modelka dosáhnout. Z českých krásek se to podařilo hned dvakrát Pavlíně Pořízkové, Veronice Vařekové a Daniele Peštové a jednou také Petře Němcové. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků