Zpěvačku na Instagramu zřídka najdete oblečenou.

Zpěvačku na Instagramu zřídka najdete oblečenou. Profimedia.cz

Nedá si pokoj? Tyhle hanbárny sdílí Britney Spears pár dní po oznámení potratu

Když se Britney Spears (40) se snoubencem Samem Asgharim o víkendu podělili s fanoušky o dojemné prohlášení, kde oznámili ztrátu jejich nenarozeného miminka, všichni zpěvačce posílali alespoň na dálku podporu a lásku. A zřejmě čekali, že si na nějaký čas dá pauzu od lechtivých fotografií, za které sklízí od mnohých příznivců kritiku i za klidnějších časů. Ovšem chyba lávky…

Britney Spears přišla o miminko

Se svými více než 42 milióny sledujícími ve čtvrtek sdílela opět fotografii, na níž je v rouše Evině, a to rovnou ve třech různých filtrech. Snímek získal už více než 540 tisíc lajků a slovy chvály ji podpořila například i kolegyně Demi Lovato, když napsala: „Jsi krásná, Britney,“ a přidala dvě srdíčka.

Velké vítězství pro popovou princeznu: Otec Britney Spears se po 13 letech vzdává nuceného opatrovnictví

Zdá se, že zpěvačka se z šoku vzpamatovává po svém, a pokud jí v tom pomáhá svobodu vyjadřovat tímto způsobem, je to pouze její volba. Ostatně není žádným tajemstvím, že s hanbatými snímky se u ní roztrhl pytel od doby, kdy ji soud vymanil z opatrovnictví jejího otce, který měl dlouhých třináct let kontrolu nad jejím jměním. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků