Herec se udržuje v kondici i pravidelným cvičením s manželkou.

Herec se udržuje v kondici i pravidelným cvičením s manželkou. Profimedia.cz

Poznáte legendárního herce, který je i v 96 letech vedle své o 46 let mladší ženy neuvěřitelně vitální?

Opravdový čipera je na svůj věk legendární americký herec, zpěvák a tanečník, jehož druhá manželka Arlene Silver je téměř o půlstoletí mladší než on. Sympatický držitel mnoha cen jako Grammy, Tony nebo Emmy, si ve středu vyrazil se ženou zacvičit a poté se odměnili dobrým obědem v jedné z restaurací v Malibu.

Takhle ladně tančí v 96 letech slavný americký herec se svou o 46 mladší manželkou

Pokud ještě netušíte, odkud vítr vane, připomeňme jeho nejslavnější dvojroli ve snímku Mary Poppins od Walta Disneyho s Julií Andrews. Za zmínku jistě stojí i snímky Jen se nikdy nenudit, Chitty Chitty Bang Bang nebo později seriály The Golden Girls či Diagnóza vražda.

Z posledních let si jej můžete vybavit z komedie Noc v muzeu. Kdo stále tápe, vězte, že je to slavný Dick Van Dyke (96).

Dvojice potěšila své příznivce naposledy letos na Valentýna svým ztvárněním písně Everybody Loves a Lover, na niž si i společně zatančili.

Hvězdy filmu Mary Poppins Julie Andrews a Dick Van Dyke po padesáti letech spolu! Takhle dnes vypadají

Herec si bývalou vizážistku Arlene vzal před deseti lety. „Myslel jsem si, že bude poprask kvůli tomu, že si zlatokopka vezme starce,“ přiznal Dick v březnu pro Closer Weekly. „Ale nikdy nikdo nezaujal takový postoj,“ dodal herec, jenž má svou hvězdu na Chodníku slávy v Hollywoodu a v roce 2013 získal nejvyšší možné ocenění za celoživotní přínos na udílení cen SAG. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků