Carmen Electra nově sdílí odvážnější obsah jen pro platící fanoušky.

Carmen Electra nově sdílí odvážnější obsah jen pro platící fanoušky. Profimedia.cz

Sexy padesátka Carmen Electra začala novou kariéru. Za peníze od fanoušků se svléká

Před měsícem oslavila Carmen Electra (50) kulatiny, na které se většina žen moc netěší, ale u krásky z Pobřežní hlídky to rozhodně neplatí. Naopak rozjela novou kariéru na internetové platformě, kde s fanoušky za úplatu sdílí peprnější obsah.

Stále přitažlivá blondýnka známá mimo jiné i z obálek pánského magazínu Playboy, si novou profesní zkušenost pochvaluje.

Svlékla uniformu, pak i další svršky. Bývalá policistka vydělává milióny měsíčně dráždivými fotkami

„Cítila jsem to jako něco, co potřebuji udělat. Konečně mám jednou příležitost být svým vlastním pánem a mít svou vlastní kreativní představu o tom, co budu sdílet se svými fanoušky, aniž by mi někdo stál za zády a říkal mi: nedělej tohle, nedělej támhleto, oblékni si tohle,“ nechala se slyšet Carmen pro magazín People. Zároveň dodala, že jí vyhovuje, jak má pod kontrolou vše, co s fanoušky chce sdílet.

Žhavými snímky vydělala 22 miliónů za jediný den: Teď se za to Bella Thorne omluvila

Placenou službu již v minulosti začala využívat řada celebrit včetně Cardi B, Blac Chyny, Belly Thorne, Aarona Cartera a dalších.

Carmen proslula nejen jako krásná Lani v Pobřežní hlídce, svým půvabem obohatila i další snímky jako Sexuální praktiky pozemšťanů, sérii Scary Movie či Dvanáct do tuctu 2.

Hojně propírané bylo její bouřlivé manželství s basketbalistou Dennisem Rodmanem (60) i pozdější s kytaristou Red Hot Chilli Peppers Davem Navarrou (54). 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků