Julia Fox

Julia Fox Profimedia.cz

Herečka šla nakoupit ve spodním prádle a sklidila drsnou kritiku. Podívejte se proč

Nový trend, který razí herečka Julia Fox, která se „proslavila“ románkem s Kanyem Westem, není pro každého. Na nákup do sámošky si totiž před pár dny vyrazila jen ve spodním prádle, přes které přehodila rozepnuté džínové sako. Lidé její gesto drsně zkritizovali.

Konání Fox totiž považují za snahu o pozornost za každou cenu. „Aby si jí někdo všiml, udělá cokoli“, „Pardon, ale tohle je směšné“, „Ta chce být vidět tak zoufale, že zajde polonahá do obchodu“ nebo „Tohle je jednoduše trapné“, komentují lidé snímky, které pořídili američtí fotografové.

Herec reagoval na útok Ruska na Ukrajinu tímto memem. Odporné a nechutné, drtí ho kritika

Sama Julia výběr outfitu okomentovala následovně: „Myslím si, že když je to akceptovatelné na pláži, měli by to lidé akceptovat kdekoli.“

Tomu, okomentovat hereččin výběr, neodolal ani manžel Liv Tyler, sportovní agent Dave Gardner. „No jasně, když jde Julia Fox nakupovat ve spodním prádle, je to módní ikona. Ale když jdu já, víckrát mě do toho obchodu nepustí,“ pobavil fanoušky.

Jak přišla ke zlomenině? Je to trapné, říká mistryně sexy selfíček

Jméno americké herečky se v médiích začalo skloňovat začátkem letošního roku, kdy se začala objevovat po boku Kanyeho Westa. Ke svým sedánkům si hojně zvali fotografy, románek ale po pár měsících skončil. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků