Marnie Schulenburg

Marnie Schulenburg Profimedia.cz

Americká herečka (✝37) podlehla rakovině. Chci být silná pro dcerku, napsala v posledním postu na Den matek

Americká herečka Marnie Schulenburg podlehla v pouhých 37 letech zákeřné rakovině prsu, kterou jí lékaři diagnostikovali před dvěma lety. Již tehdy byla nemoc ve čtvrtém stadiu. Na věčnost odešla v úterý v Bloomfieldu v New Jersey po boji s nemocí, která jí metastázovala dál do těla.

Herečka byla známá především ze seriálů, nejvíce svou postavou Jo Sullivan v soap opeře stanice CBS nazvané As The World Turns, ale rovněž z Mladých a neklidných, Hranice nemožného či Alpha House.

Zemřela hvězda Přátel: Hollywood pláče nad skonem populárního seriálového herce (✝67)

Zanechala po sobě dvouletou dceru Codu, které zároveň věnovala svůj poslední dojemný status na Instagramu, který napsala 8. května.

„Nebylo zaručené, že budu na Den matek doma. Byla jsem propuštěna v pátek pozdě večer, ale musela jsem jít domů s kyslíkovou maskou. Není ideální být 38letá máma, která potřebuje k přežití kyslíkovou nádrž. Chci pro ni být silná a krásná. Chci jí ukázat, jak se po tomto světě pohybovat se soucitem, silou, energií, humorem a radostí, jako mi to kdysi ukázala moje maminka,“ znělo mimo jiné v srdceryvném statusu u fotografií s dcerou a svojí maminkou.

Ve věku 33 let zemřel zpěvák ze slavné chlapecké skupiny. Měsíce bojoval s nádorem na mozku

Otcem malé Cody je hereččin dlouholetý partner a herecký kolega Zack Robidas. Marnie zemřela čtyři dny před svými 38. narozeninami. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků