Jedna z účastnic ostré potyčky Crystal Foster

Jedna z účastnic ostré potyčky Crystal Foster Profimedia.cz

Modelky z Playboye se šíleně popraly před barem v Bratislavě: Lítaly příčesky, pěsti i kopance

Děsivá podívaná se v pátek v noci naskytla některým z návštěvníků bratislavského nočního baru Mow, před nímž se na ulici strhla bitka. Jejími hlavními aktérkami byly dvě britské glamour modelky Crystal Foster a Beth Adams, které od klubu dostaly zaplaceno za svou účast na party. Původně kamarádky, které spolu do slovenské metropole přiletěly, se doslova řezaly hlava nehlava…

Drsná bitka v domě Halle Berry: Její exmanžel a přítel se poprali, tekla krev

Na případ upozornil například server The Sun Online, jenž zveřejnil i šokující video celého incidentu a přinesl výpověď jedné z účastnic pouliční mely.

Podle šestadvacetileté Crystal, známé i z časopisu Playboy, se strhla bitka poté, co jeden z vyhazovačů začal být agresivní a vulgární na ni a na další návštěvníky. Začala prý strkanice, během které se Beth rozbil mobil.

Letící bota, vychrstnutá voda nebo bitka ve výtahu: Will Smith není jedinou celebritou, které ruply nervy před kamerami

Obě slečny ovšem byly notně posilněné alkoholem, a nakonec se před zraky dalších hostů pustily do vlastní potyčky.

„Jsme modelky a letěly jsme tam spolu. Byla prostě opilá a k hádce mezi mnou a Beth nemělo dojít. Následoval fyzický útok, což mělo za následek, že mě udeřila dlaní do obličeje a pak to bylo ještě mnohem horší,“ vyjádřila se Crystal k drsné konfrontaci, kde nechyběly údery pěstí do obličeje, kopance ani poletující příčesky.

Holčičí bitka se zvrtla a skončila promáčknutou stěnou

‚Dámám‘ oděným do těsných bílých minišatů se přitom během válení po zemi vyhrnuly sukně a návštěvníci tak viděli možná i víc než čtenáři Playboye… 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků