Marc má zřejmě pro ženy neuvěřitelné kouzlo...

Marc má zřejmě pro ženy neuvěřitelné kouzlo... Profimedia.cz

Exmanžel JLo Marc Anthony (53) je magnet na krásky: Tohle je jeho Miss Universe (23) v bikinách

Původem portorický zpěvák Marc Anthony (53) musí mít neskutečné charisma. Jeho rukama totiž prošlo tolik nádherných žen, že je těžké je spočítat. Jeho posledním úlovkem je paraguayská modelka a držitelka titulu Miss Universe Paraguay za rok 2021 Nadia Ferreira. V celosvětovém klání skončila druhá. S Anthonym jsou od minulého týdne zasnoubení.

Zamilovaný páreček, který dělí rovných třicet let, strávil ještě s několika přáteli víkend na jachtě. Brázdili přitom okolí pobřeží Miami a důvodem romantické plavby nebylo nic jiného než oslava modelčiných 23. narozenin.

Exmanžel Jennifer Lopez se ještě tento měsíc ožení s o dvacet let mladší modelkou

Z dlouhého seznamu partnerek celkem šestinásobného otce Marca zmíníme jen některé. V letech 1996 – 1998 byl zasnoubený s herečkou Claudette Lali. O dva roky později už ale pojal za manželku bývalou Miss Universe Dayanaru Torres, s níž má dva syny.

O tři roky později manželství skončilo rozvodem, ale už následující rok si vzal Jennifer Lopez. S tou má dvojčata Emme a Maximiliana (14). Po sedmi letech se rozešli.

Marc Anthony překonal exmanželku Jennifer Lopez: Takhle se milují s o 22 let mladší budoucí bohatou dědičkou

Románek si pak užil ještě například s dědičkou módního gigantu Top Shop Chloe Green. Zpěvák poté pokračoval ve své krasojízdě s modelkou Shannon De Limou, již si vzal roku 2014. Než dospěl k žádosti o ruku s Nadiou, prošel si ještě dvěma vztahy s modelkami Marianou Downing a Madu Nicolou. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků