Jindy vždy stylová Kardashianka neměla po bujaré svatební noci náladu na velké upravování.

Jindy vždy stylová Kardashianka neměla po bujaré svatební noci náladu na velké upravování. Profimedia.cz

Chtěli byste den po svatbě vypadat jako smrtka? Podívejte na Kourtney Kardashian

Výběr prvního outfitu po svatbě Kourtney Kardashian (43) a Travise Barkera (46) byl u novomanželky vskutku originální. Zatímco v neděli oficiálně pojala za manžela bubeníka Blink 182, v pondělí byla spatřena v Santa Barbaře v overalu s kostrou, vhodném spíš tak na Halloween…

Kourtney Kardashian si vzala svého potetovaného bubeníka. Ve svatebních mini nepůsobila vůbec sebejistě

Svatební oslavy byly zřejmě dost divoké, jelikož vždy stylová televizní osobnost neměla vůbec náladu na nějaké úpravy zevnějšku. S devítiletou dcerou Penelope, již má z předešlého vztahu se Scottem Disickem, si jen na otočku skočily pro něco k jídlu a Kourtney pak jela možná ještě dospat předešlou probdělou noc.

Páreček Kourtney a Travis rozhodně neztrácel čas. Zásnuby proběhly loni v říjnu po necelém roce vztahu a tuto neděli proběhla již druhá svatba. Nejstarší z Kardashianek na ni zvolila bílé minišaty z dílny návrhářského dua Dolce & Gabbana v přepočtu za 43 tisíc korun.

Nepotřebovala bílé šaty, jen pár panáků. Na kolik vyšla nejstarší Kardashianku svatba ve dvě ráno ve Vegas?

První sňatek v Las Vegas byl neoficiální. Kourtney a Travis se však budou brát ještě do třetice, a to během již velké a pompézní svatby v Itálii. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků