Lenka se svým manželem Janem Poláčkem

Lenka se svým manželem Janem Poláčkem Herminapress

Tajemství krásných svatebních šatů. Sexy zrzavá Slovenka si na ně nechala vyšít důležité momenty jejího vztahu

Její partner, fotograf Jan Poláček, ji požádal o ruku na vrcholu hory Matterhorn. Mnozí si tedy mysleli, že Lenka Poláčková (32), za svobodna Vacvalová, se bude vdávat v podobných extrémních podmínkách na vrcholku nějaké další významné hory. Veselka ale proběhla tradičně v kostele v Tatranské Kotlině ve Vysokých Tatrách. „Nedovedli jsme si představit, že bychom naši babičku vynášeli do čtyř tisíc metrů,“ smála se Poláčková.

Odkaz na milované hory se ale během obřadu projevil. „Náš kněz tráví taky hodně času extrémními výstupy. Hory tedy přišly za námi.“

Kráska ze Soudkyně Barbary se vdala! Takhle to sexy rusovlásce slušelo ve svatebním

Poláčková si svatbu sama organizovala, což ji stálo víc sil než kdejaký heroický fyzický výkon. „Jsem ráda, že jsme měli tradiční klasickou svatbu, ale byl to strašný stres. Nezdá se to, ale člověk musí dát do kupy spoustu drobností. Čtyřiadvacet hodin dopředu jsem nejedla. Bylo to opravdu náročné,“ vzpomíná Lenka, která si na svatbu také sama navrhla šaty.

„Věděla jsem, že šaty si musím vytvořit. Nedovedla jsem si představit, že bych se vdávala v šatech, ve kterých se bude vdávat jiná žena. Chtěla jsem, aby to bylo jen o nás. Měla jsem na nich vyšitá místa, která jsou pro náš vztah osudová. Kde jsme se seznámili, kde jsme se zasnoubili.“

10 českých celebrit, které propadly sportu: Za jejich figurou stojí hodiny dřiny

Moderátorka, herečka a návrhářka přijala manželovo příjmení. „Ani na chvíli jsem neuvažovala o tom, že bych zůstala u svého dívčího příjmení. Společné příjmení pro mě symbolizuje rodinu. Stále si ale ještě nedovedu zvyknout na to, že jsem Lenka Poláčková. Zatím to používám jen z legrace. Když se mám podepsat, tak už se nepletu,“ usmívá se Lenka Poláčková. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků