Před pár dny vyrazila s dcerou Alexou Ray na oběd opět v minišatech.

Před pár dny vyrazila s dcerou Alexou Ray na oběd opět v minišatech. Profimedia.cz

Umí snad čarovat? Sedmdesátka klepe na dveře, ale tahle supermodelka má pořád nohy dvacítky

Poznáváte modelku, která už dlouho popírá veškeré zákony stárnutí? Není to nikdo jiný, než ikonická Christie Brinkley (68), která pravidelně zásobuje své obdivovatele na Instagramu novým materiálem. Naposledy se podělila o pár snímků v několika variacích něžných květovaných šatů, v nichž předvedla nožky, které by jí mohla závidět lecjaká dvacítka. Dodnes běžně ven nosí minišaty, jako například před pár dny do restaurace, kam vyrazila s dcerou.

Americká kráska, jež byla 25 let tváří kosmetického giganta Cover Girl a zdobila více než 500 obálek magazínů, se proslavila i tím, že se objevila tři roky po sobě na titulní straně plavkového speciálu magazínu Sports Illustrated.

Nestárnoucí rodačka z Michiganu byla čtyřikrát vdaná, jedním z jejích manželů byl i zpěvák Billy Joel, vydrželi spolu ve svazku devět let a počali dceru Alexu Ray Joel, jež je v USA poměrně známou zpěvačkou a pianistkou.

Ještě před Joelem byla osm let vdaná za francouzského umělce Jeana-Françoise Allauxe a po něm zase za realitního makléře Richarda Taubmana. Když se brali, bylo jí 40 let a jemu 46. Přímo na svatbě oznámili, že čekají miminko – narodil se jim syn Jack Paris Brinkley. Už o dva roky později si ovšem brala svého dosud posledního manžela Petera Cooka. Společně počali ještě dceru Sailor Lee (23), která je rovněž modelka. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků