Vendula Auš Svobodová s manželem Patrikem.

Vendula Auš Svobodová s manželem Patrikem. Michaela Feuereislová

Vendula Svobodová s manželem Patrikem opět spolu: Podívejte se na ty vášnivé doteky a polibky

Tak tohle nikdo nečekal. Vendulu Auš Svobodovou (49) přijel na její velký den - charitativní galavečer Kapky naděje podpořit manžel Patrik Auš. Už druhý měsíc žijí odděleně. Jediným kontaktem je, když si předávají syna Jakuba. I když není Patrik jeho biologickým otcem, miluje ho nade vše.

Patrik dorazil krátce před začátkem a zdržel se jen pár minut. Neměl v plánu být vůbec viděn ani zůstat na galavečeru. Dorazil v džínách a bundě jen na otočku. Rychle se vydal za Vendulou do zákulisí. Objetí nebrala konce a došlo i na polibky. Bylo vidět, že Vendula je celá rozechvělá a návrat by si moc přála.

Patrik Vendule také přinesl obálku s psaním s mašličkami. O žádost o rozvod snad ale nešlo. To by před důležitým večerem Vendule jistě neudělal a ani reakce Venduly tomu nenasvědčovala.

Oba dva definitivní rozvod zatím nepotvrdili. Prý prožívají jen velkou krizi. Je možné, že se můžeme brzy těšit na velký návrat. Polibky by tomu nasvědčovaly.

I když Patrik odjel, Vendula po galavečeru, který moderovala, vypadala spokojeně. Jak by také ne. Pro Kapku naděje se vybralo skoro deset miliónů korun. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků