Hana Zagorová

Hana Zagorová Foto: archiv H. Zagorové

Hana Zagorová stále není fit. Co jí způsobilo zlomeniny obratlů?

Zpěvačka Hana Zagorová (75) nadále čelí zdravotním problémům. Nejenže se dlouho potýkala s následky prodělaného covidu, ale ještě ji trápí osteoporóza, která způsobila, že si zlomila několik obratlů.

Zagorová proto nadále nosí korzet a musela odložit vysněný návrat na koncertní pódia. Přesto neztrácí optimismus, a dokonce má připraveno už několik písniček na novou desku. Koncerty zrušit musela.

Pohublá zpěvačka natočila pozdrav: Takhle po úrazu a nemoci vypadá Hana Zagorová

„To kvůli bolestem. Zlomila jsem si tři obratle. Pak ještě jeden nad nimi,“ řekla v pořadu Showtime Zagorová, jež hodně času tráví v posteli, ale i tak už má na novou desku připravených sedm písniček. Před fanoušky je ale představí, až když bude opravdu fit.

„Až to bude vypadat dobře, až budu podávat takový výkon, jaký jsem zvyklá, tak se rozběhnu a budu tam. Zatím to na rozběhnutí, musím říct, není,“ dodala smutně Zagorová, jež si náladu zlepšuje zpěvem.

Zdraví jí stále nedovolí vystoupit před milovaným publikem. Zagorová zrušila další koncert

„Já si pozpěvuji, abych se trošku dostala do kondice i v tomto směru. Je moc fajn, když si pozpěvuji a texty mi naskakují,“ pochvaluje si zpěvačka. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků