Georgia Kousoulou

Georgia Kousoulou Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Je mi špatně, když vidím maminky po porodu s plochým břichem, vzkazuje televizní hvězda. Sama se nebála ukázat realitu

Hvězda britských reality show Georgia Kousoulou (30) se pustila do maminek, které se hned po porodu chlubí dokonalou figurou a plochým bříškem. Se snoubencem Tommym Malletem má roční synka Brodyho a přiznává, že se ze své vlastní poporodní figury hroutila.

„Když jsem se vrátila z porodnice, udivilo mě, že jsem stále měla bříško. Všichni mě totiž horlivě ujišťovali, že budu mít hned zpátky svou figuru. To se vůbec nestalo, byla jsem celá oteklá,“ rozpovídala se pro magazín OK!.

„Pak jsem se rozhodla podělit o fotku v prádle. Byla jsem z toho nervózní, ale pomohlo to mně i mnoha dalším maminkám,“ zavzpomínala na snímek, na který se můžete podívat v galerii.

Ahoj, nové bříško: Ashley Graham se tři měsíce po porodu dvojčat předvedla pouze v kalhotkách

„Kdo jiný tohle ukáže na Instagramu? Nikdo! Je mi špatně ze všech těch holek s plochými břichy hned po porodu. Není to reálné a nechci to vidět,“ vzkázala rozezleně.

Dodala, že posilovna není její prioritou a soustředí se raději na výchovu syna. Když zveřejnila poporodní snímek, který pořídila 8 týdnů po narození syna, fanynky jí tleskaly.

„Tohle je realita. Necvičím, jím, co chci a kdy chci, a jsem na své tělo pyšná. Ráda bych měla zpátky svou původní velikost, ale to může počkat. Minimálně rok. Teď jsem prioritou já a dítě,“ popsala tehdy snímek a připojila výzvu.

Je vůbec možné, že rodila před třemi týdny? Takhle teď Emily Ratajkowski vypadá

„Přestaňte ženám říkat, že budou mít rychle zpátky svoje křivky. Radši je podporujte v tom, aby o sebe dbaly, staraly se o své duševní zdraví a blaho miminka. Netlačte na ně, mají to už tak těžké,“ dodala na závěr. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků